پیام خود را بنویسید

اخبار : تقدیر معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان از پرسنل آمار دانشگاه علوم پزشکی گلستان

 | تاریخ ارسال: 1402/10/17 | 
اولین دوره نرم افزار Tablou ،  به مدت سه روز و بصورت کارگاهی جهت آشنایی کارشناسان آمار و فناوری اطلاعات سلامت،  با موضوع تصویر سازی از داده های بهداشتی درمانی برگزار شد.

این کارگاه توسط مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه با همکاری معاونت آمار سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در سالن رایانه معاونت تحقیقات و فناوری برگزار گردید.

سعادت فر، معاون آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت : من به آمار و پرسنل شاغل در این حوزه افتخار میکنم و تلاش برای استفاده از ابزارهای نوین برای مصورسازی و احصای گزارشهای آماری را لازمه ی کار این جامعه می دانم . دانشگاه علوم پزشکی دقیقترین اطلاعات و آمار خانواده ها  را به جهت وجود خانه های بهداشت و ارتباط نزدیک با مردم را دارا می باشد و از زحمات کلیه پرسنل این حوزه تشکر می کنم.

محسن منصوری، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه  با حضور در کارگاه ضمن تقدیر از همکاران شرکت کننده بر اهمیت ارتقای علمی و عملی پرسنل و یادگیری مهارتهای تخصصی در حوزه فعالیت تاکید نمود و افزود مصورسازی داده های نظام سلامت امری شفاف ساز و تسهیل کننده در تصمیم گیری مدیران در سطوح مختلف می باشد.
 


✏️روابط عمومی مدیریت آمار و فناوری اطلاعات
 

دفعات مشاهده: 57 بار   |   دفعات چاپ: 13 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به مدیریت آمار و فناوری اطلاعات می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه

© 2024 All Rights Reserved | Statistics and Information Technology Management

Designed & Developed by : Yektaweb